Proje - Mühendislik

Ck Bedaş Abonelik İşlemleri

Yetkili fen adamı personellerimizle, ev – işyeri – fabrika – Su kuyusu vb mahallere ilgili elektrik dağıtım şirketinde abonelik işlemleri hızlı ve pratik çözümlerle yapılmaktadır.

Alçak Gerilim Proje Çizimleri

Ev – işyeri – fabrika – gibi zaruri ihtiyaç hallerinde yeni güç, güç artırımı, güç azaltımı, çatı piyesli daire/işyeri bölme, yapı kayıtlı mesken başvuruları gibi mahallerin ilgili Elektrik dağıtım şirketi standartlarına göre çizimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yüksek(orta) Gerilim Proje Çizimleri

Trafo merkezleri, enerji nakil hatları projelerinin çizimleri ilgili Elektrik Dağıtım şirketi ve TEDAŞ standartlarında yapılmakta ve onaylatılmaktadır.

Belediye Elektrik Ruhsat Proje Çizimleri

Belediye ve Elektrik Dağıtım Şirketlerinin standartlarına göre elektrik projelerinin çizim işleri yapılmaktadır.

İşyeri, Sanayi, Konut Elektrik Uygulama Projeleri

Yerinde keşifler neticesinde mahalin yerinde yapılan/yapılacak elektrik tesisatlarının ilgili kurumlar tüzük ve şartnameleri doğrultusunda projelerin çizimleri yapılmaktadır.

Güneş Ve Rüzgar Enerjisi Proje Çizimleri

Güneş enerjisi elektrik tesisatları, güneş ışığının etkili olduğu saatlerde bina, iş yeri vb. alanların elektrik ihtiyacını gidermek için kurulan sistemlerdir. Rüzgâr enerjisi elektrik tesisatları, rüzgâr gücünün etkili olduğu saatlerde bina, iş yeri vb. alanların elektrik ihtiyacını gidermek için kurulan sistemlerdir. Bu sistemlerin projelendirilmesi ve tesislerin kurulumu işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Bedaş Talep Açma Proje Çizimleri

DALAR Elektrik Talep Proje, ARNAVUTKÖY Elektrik Talep Proje gibi talep açma proje çizimleri tarafımızca yapılmaktadır.

Topraklama, Harmonik Ölçüm Ve Raporlama Hizmetleri

Firmamız bünyesinde yapılan ölçüm ve raporlama işlemleri; Topraklama, Paratoner Ölçüm, Harmonik Ölçümleri, Termal Kamera, Makinaların Topraklama Ölçümleri yapılmaktadır.

Trafo Belgesi Başvuru İşlemleri

İnşaat ruhsatı öncesi yerel Belediyenin talep ettiği bir belgedir. Arsa m2 ve talep edilecek yeni enerji miktarına göre belirlenir. İlgili belgenin başvurulması ve hızlı sonuçlandırma işlemlerini yapmaktayız.

Enerji Kimlik Belgesi Raporu

Enerji Kimlik Belgesi 1 Ocak 2011 tarihi itibariyle yürürlüğe girdi.Artık konut satın alırken veya kiralarken binanın enerji verimliliğine göre seçim yapılacak ve Enerji Kimlik Belgesi sınıfı sorulacak.

Tesisat Uygunluk Belgesi Raporu

Elektrik İç Tesisleri Yönetmeliği, Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği ve Topraklamalar Yönetmeliği bağlamında Elektrik Tesisatı uygunluğu için yılda en az 1 defa olmak üzere tesisatın yetkili teknik personellerce denetlenerek kontrol raporunun hazırlanması ve uygunluk belgesinin oluşturulması yapılmaktadır.

Bize ulaşın

Elektrik tesisat, taahhüt, proje ve mühendislik hizmetlerimiz için bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz