Elektrik - Tesisat - Taahhüt

Sanayi Elektrik Tesisatları

Tüm sanayi, fabrika, şantiye alanlarında her nevi makine kurulumu enerji kablolarının tesisleri, dahili harici dağıtım panoları kurulumu, kontrol panosu tasarımı işleri firmamızca yapılmaktadır.

İşyeri Ofis Elektrik Tesisatları

Kuvvetli ve zayıf akım tesisleri uygulanan Mağaza, Showroom, ofis, market, kuyumcu gibi ticari alanlarda şık tasarım konseptli elektrik tesisleri ve tadilat hizmetleri firmamızca yapılmaktadır.

Konut Elektrik Tesisatları

Konutlarda tadilat yada sıfırdan anahtar teslim proje uygulamaları ve akıllı ev modül tesisleri firmamızca yapılmaktadır.

Trafo Merkezleri Kurulumu

Sanayi, konut, AVM gibi yüksek enerjiye ihtiyaç duyulan projelerde BEDAŞ, AYEDAŞ gibi dağıtım şirketlerinde yetkili ve tecrübeli personelimizle farklı güçlerde trafo tesisleri kurulumu, kabul işlemleri ve onayları firmamızca yapılmaktadır.

Enerji Nakil Hatları Tesisleri/deplase İşlemleri

Havai demir, beton direkli hat olarak ya da yeraltı kabloları ile tesislerinizi dağıtım ve/veya iletim sistemine bağlanması, taşınması ve iptal edilmesi işlemleri firmamızın iş alanlarındandır.

Alçak ve Yüksek Gerilim Havai Ve Yeraltı Tesisleri

1 kV ve 34,5 kV gerilim hatlarının havadan yada yer altından uygulamalar ile ilgili elektrik dağıtım şirketleri standartlarında tesislerin enerjilerini sağlamaktayız.

Aydınlatma Tesisatları

Tüm mahallerin İç ve Dış mekan aydınlatması, Sokak aydınlatması vb gibi tesislerin günümüz teknolojileriyle üretilmiş daha aydınlık ve daha tasarruflu ürünler kullanarak maliyet ve performans kazancıyla kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.

Arıza Ve Teknik Servis Hizmetleri

Mesken, Fabrika, Atölye, Mağaza gibi mahallerin elektrik enerjisi kontrol ve bakım işlerini üstlenerek arızalanma ve elektrik kesintisini önlemek ve olası elektrik arızalarını gidermek firmamızın asli görevlerinden biridir.

Yangın Sistemleri Kurulumu

Kuru ve Islak yangın sistemlerini TSE ve ilgili Yönetmeliklere uygun yangın tesisat kurulumunun yapılması ve yıllık bakımları, raporlama gibi işler yapılmaktadır.

Yıldırımdan Korunma Sistemleri

Paratoner sistemlerinde uzman kadromuzla tesisin ihtiyaç duyduğunu kurulum uygulanıp, yıllık ölçümlerinin/kontrollerinin yapılarak raporları hizmetleri vermekteyiz.

Kompanzasyon Panosu Ve Takip İşlemleri

Direnç bazlı devrelerde olan faz farkı, kapasitif devrelerde akım, voltajdan fazı ileride olacak şekilde, endüktif devrelerde ise akım geride olacak şekilde değişir.

İnşaat Temel Topraklama Uygulaması

Temel topraklama, bilinen ve uygulanan en sağlıklı topraklama yöntemlerinden biridir. Temelde inşaat demirleri arasından döşenen galvaniz iletken ile yapılır.

Otomasyon Pano Ve Tesis Uygulaması

Ana hedef olarak makine ve tesis otomasyon çözümlerimizde, tüm sistemin operatör panel veya bilgisayarlı sistem üzerinden kontrol
edilmesi, oluşan arıza ve yapılan üretimlerin geçmişe dönük olarak kaydedilmesi, hızlı arıza çözümü sağlamaktadır.

Alarm Ve Kamera Sistemleri Uygulaması

Güvenlik ve Bina Otomasyon Sistemleri Uygulama Setleri, Güvenlik – Otomasyon sistemlerinin öğrenilmesi, kullanılması, devre elemanlarının tanınması, projelendirilmesi ve uygulamalı eğitime yardımcı olması amacıyla modüler yapıda tasarlanmıştır

Telekomünikasyon Tesisleri Uygulaması

Telefon, internet, data vb iletişim sistemleri altyapı tesisleri ve bakım/onarım çalışmaları yapılmaktadır.

Jenaratör Tesisi Ve Kurulumu

Enerji maliyeti son dönemlerde son derece yüksek miktarlara çekilmiş durumda.Bu durum ekonominin gidişatıyla alakalıdır.

Şantiye Elektriği Bağlantıları

Enerji maliyeti son dönemlerde son derece yüksek miktarlara çekilmiş durumda.Bu durum ekonominin gidişatıyla alakalıdır.

Bize ulaşın

Elektrik tesisat, taahhüt, proje ve mühendislik hizmetlerimiz için bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.